Hendek ile Kaynarca Maceraya ortak oldular

Hendek ile Kaynarca AK Parti Kadın Kolları üyeleri ve çocukları maceraya ortak oldu. Kalk, “Macera Park olarak misafirlerimizi ağırlamaya devam edeceğiz” dedi.

Siyaset 22.08.2018, 17:11
Hendek ile Kaynarca Maceraya ortak oldular

Maceraya ortak oldular


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park şehrin farklı noktalarından misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kısa zaman sonra 30 bininci misafirini ağırlayacak olan Macera Park, Hendek ile Kaynarca AK Parti Kadın Kolları üyelerini ve çocuklarını macerayla buluşturdu.

30 bin ziyaretçi
Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Macera Park Sorumlusu Yılmaz Kalk, “Macera Park şehrimizin ve ülkemizin farklı noktalarından misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu hafta Hendek ve Kaynarca’dan AK Parti Kadın Kolları üyeleri ve çocuklarını konuk ettik. Katılımın yüksek olduğu organizasyonda çocuklar ve aileleri eğlenceye, maceraya ortak oldular. Kendileri de bu gibi mekânların şehrimizde var olması nedeniyle mutluluk duyduklarını dile getirdi. İnşallah önümüzdeki süreçte de Macera Park olarak misafirlerimizi ağırlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (1)
vuslat 3 yıl önce
sosyal tesislerinizi bile kendinize çalıştırıyorsunuz, bu millet ne yapsın gidemediği anasının gözüne yapılan macera parkı
7
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı