Ak parti Hendek İlçe Kadın Kolları Seminer Düzenledi.

Hendek Ticaret Merkezinde gerçekleşen "Doğal Yaşam" konulu semineri düzenlendi.

Siyaset 29.06.2018, 18:46
Ak parti Hendek İlçe Kadın Kolları Seminer Düzenledi.

Hendek Ticaret Merkezinde gerçekleşen "Doğal Yaşam" konulu seminerin konuşmacısı, Aidin Salih’in  talebesi ve aynı zamanda doğal sağlık alanında çığır açan "Gerçek Tıp" adlı kitabının editörü olan Hatice Misge’idi. Hendekli hanımların programa ilgisinden oldukça memnun olan Bedia Yılkın açılış konuşmasında; “Birbirinden değerli hanımlar sizleri ayrı ayrı sevgi,saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Bugün burada doğal yaşam semineri vesilesiyle toplanmış bulunmaktayız. Bu gibi seminerlere katılmak konunun uzmanlarını dinlemek bizlerin yaşamında sağlığımızı ilgilendiren,dikkat etmediğimiz detaylar konusunda bilgi sahibi olmamıza,ihmal ettiğimiz uygulamaktan kaçındığımız fakat çok önem arzeden insan sağlığı ve  beslenme konusunda ki detayları  öğrenmek oldukça önem arz etmektedir. Bugünkü seminerin biz bayanların çok ilgisini çekeceğini ve çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Konunun uzmanı  Hatice Hanım bizleri bu konuda oldukça bilgilendirecektir. Çok verimli bir program olucağına inanıyor, gösterdiğiniz yoğun ilgiden ötürü herkese çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla”diyerek sözlerini tamamladı.

Hadis-i Şeriflerde aktarılan, hastalık üretmeyen doğru beslenme şeklinin sağlığı korumada ki etkisinin ve beslenme ile sağlık arasında ki ilişkiyi ele alarak insan fıtratını,hastalıklar ve sebeplerini, kan grubuna göre beslenmenin önemini anlatan Hatice Misge, Hacamata ve Sülük tedavisine de dikkat çekti. Doğal beslenme, kimsayasal deterjan ve temizliyicileri hayatımızdan çıkarmak birçok hastalıkların tedavi edilmesi konusunda ki iyileştirici özelliğini vurguladı. 2 saat süren konuşmasının ardından salonda ki misafirlerin sorularını yanıtlayarak şikayet edilen rahatsızlıklar için izlenecek yolları detaylı bir şekilde aktarıp tek tek soruları cevaplayıp bayanları bilgilendirdi.
 

Yorumlar (0)