banner194
banner194

Açba Hendek’te Esnaf ziyaretleri gerçekleştrdi

MHP Sakarya milletvekili Zihni Açba Hendek’te esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Açba  Hendek’te Esnaf ziyaretleri gerçekleştrdi
MHP Milletvekili Zihni Açba ilçe teşkilat binasında Kadın Kolları yönetimi ile bir süre sohbet etmesinin ardından MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.


İlçe Merkezinde esnaf ve vatandaşlarla kısa süreli sohbet eden MHP Milletvekili Zihni Açba, Babaoğlu ve beraberindekiler ile birlikte Ülkü Ocaklarının Muammer Sencer caddesi üzerinde açtığı standı ziyaret etti.


Ülkücü gençlerle bir süre sohbet eden MHP Milletvekili Zihni Açba esnaf ziyaretlerini sürdürerek vatandaşlarla sohbet etti.


MHP Sakarya Milletvekili Zihni AçbaHendek ve Sakarya'yı en güzel şekilde temsil etmeye devam edeceğiz diyerek esnaf ve vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 16:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

ne kadar iş bitiren, vaziyeti idare eden, kul ve yetim hakkı yiyen, milletin parası ile hovardalık (!) yapan, Allah ile aldatan, alnı beş vakit secde gören ama h.......k yapan, gırtlağına kadar rüşvet ve yolsuzluğa bulaşmış, bölücü hainler ile gizli pazarlıklar yapan, radikal islamcı teröristler ile kucak kucağa oturan, daha dün memur maaşı, yırtık ayakkabı ile gezen ve kirada oturup bu gün holding sahibi olan, 25-30 yaşlarındaki çocukları gemicikler alan, her türlü kıyak ihaleleri yakın akraba ve yandaşlarına veren, daha dün küçücük bir dükkana sahipken bu gün emlak ve arsa zengini mültimilyarder olan varsa da ...'de. siz zaten onların kim olduğunu anladınız.

Dobra Dobr
Dobra Dobr - 5 yıl Önce

2002 yılından bu güne kadar geçen 13 yıl boyunca ülkemizin tüm kaynaklarını çocuk, akraba ve yandaşlarına peşkeş çeken ve siyaseten bitmiş olanlar, 1 kasım seçimleri öncesinde "yeni baştan..." sloganı ile yeniden milletvekili aday listelerinde değil mi? a...ayrıca bu ülkede halk tarafından kime h....z deniliyor?

fatih k.oğlu
fatih k.oğlu - 5 yıl Önce

yani ne kadar yaşlı başlı işi bitmiş adam varsa mhp de...ayrıca bu adam k*** değilmiydi?

SIRADAKİ HABER