Hendek Kaymakamı Sayın Halil İbrahim Acır Hendek Ticaret merkezinde kurulan Salı Pazarında denetimlere katıldı. Acır, “Bütün halkımızı kurallara uymaya bir kez daha davet ediyorum” dedi.

Tam Kapanma önlem ve tedbirleri altında İlçemiz Hendek Ticaret Merkezinde Cumartesi günleri açılmasına izin verilen Pazar Yeri bugün sıkı kontroller altında açıldı. Hendek Kapalı Pazar Yeri’nde de açılan tezgahlarda ucuz ve taze ürünler satışa sunulurken, İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Acır ekiplerle birlikte denetime katıldı.

Hendek Salı Pazarında denetimlerde bulundular...

Hendek Kalayık Rampalarında yol çalışması… Hendek Kalayık Rampalarında yol çalışması…

Covid-19 ile mücadelenin ilçe genelinde sıkı bir şekilde sürdüğünü anımsatan Kaymakam Acçır, “Halkımızdan kurallara uymasını ve Pandemi’nin sona ermesi için üzerine üşen görevi yapmasını rica ediyorum” dedi.

Hendek Salı Pazarında denetimlerde bulundular...

Hendek Ticaret Merkezinde Tam Kapanma önlem ve tedbirleri kapsamında Kurulan Salı Pazarında Hendek İlçe Kaymakamı sayın Halil İbrahim Acır alınan tedbirleri yerinde incelmek üzere Hendek Salı Pazar yeri içerisinde denetim ve incelemelerde bulundu.

Hendek Kaymakamı Sayın Halil İbrahim Acır’ın Katıldığı Denetimlerde Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk Zabıta Jandarma Polis Ve Jandarma ekipleri gerçekleşen denimlerde yer aldılar