Bin Çeşit Yapı Market

Patlayan Şebeke Suyu Müdahale edilmeyi bekliyor…

Hendek Bayraktepe Mahallesinde ana cadde üzerinde 8 Ağustos Cumartesi günü patladığı öğrenilen su şebekesi müdahale edilmeyi bekliyor…

Hendek Bayraktepe Mahallesinde ana cadde üzerinde 8 Ağustos Cumartesi günü patladığı öğrenilen su şebekesi müdahale edilmeyi bekliyor… Hendek Bayraktepe Mahallesi 702. Sokak ile  Yeşiller Caddesi yol ayrımında patlayan su şebekesi caddeye akmaya devam ediyor. Dün yaşanan su şebekesinde yaşanan su arızası sonrası patlayan su borusunun çevresi güvenlik amaçlı şerit çekilerek önlem alınsa da, dün itibariyle cadde üzerinde akmakta olan su, Hendek Kapalı Cezaevi önünde yer alan caddeden, yokuş aşağıya inerek, yol üzerinde su birikintilerine neden olurken patlayan su şebekesi 807. sokağa kadar Sakarya yönünde akmaya devam ediyor.

Patlayan Şebeke Suyu Müdahale edilmeyi bekliyor… Patlayan Şebeke Suyu Müdahale edilmeyi bekliyor…

Cadde üzerinde biriken su birikintileri en çok sıcak havada susayan, güvercin ve kuşların sularını içe bilecekleri  alanların oluşmasına neden oldu. 

Bir Buçuk gündür Caddeye akan su nedeniyle bölge halkı, yaşanan su patlaması sonrası, yol ortasında kalan patlağın bir an önce tamir edilerek, su israfının önüne geçilmesini istedi.

Patlayan Şebeke Suyu Müdahale edilmeyi bekliyor…

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2020, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER