Karantinada Olan Hendek Turanlar Mahallesine Gıda desteğinde bulunuldu…

Hendek İlçemizde Karantinaya alınan Hendek Turanlar Mahallesini ziyaret eden Başkan Turgut Babaoğlu, ailelere 100 adet gıda kolisi dağıtımı yapıldığını duyurarak, ihtiyaç duyulan noktalarda desteğin devam edeceğini söyledi.

Hendek Haber 13.08.2021, 18:06 14.08.2021, 13:17
Karantinada Olan Hendek Turanlar Mahallesine Gıda desteğinde bulunuldu…
© HENDEK HABER

TURANLAR MAHALLESİNE GIDA DESTEĞİ

Karantinaya alınan Hendek Turanlar Mahallesini ziyaret eden Başkan Turgut Babaoğlu, ailelere 100 adet gıda kolisi dağıtımı yapıldığını duyurarak, ihtiyaç duyulan noktalarda desteğin devam edeceğini söyledi. 

BAŞKAN BABAOĞLU TESLİM ETTİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, KOVİD-19 vakalarının tespit edilmesi nedeniyle karantinaya alınan Turanlar Mahallesi 3041 numaralı sokakta vatandaşları ziyaret etti. Turanlar Mahalle Muhtarı Aydın Demirci ile birlikte mahallede mesafe kurallarına uyarak tespit edilen ailelere 100 adet gıda desteği verildi. Başkan Babaoğlu, hazırlanan yardım kolilerini Turanlar Mahalle Muhtarı Aydın Demirci ile birlikte ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

Karantinada Olan Hendek Turanlar Mahallesine Gıda desteğinde bulunuldu…

AŞIMIZI OLALIM

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Başkan Babaoğlu, “ Belediyemiz tarafından hazırlamış olduğumuz 100 adet gıda kolisini daha önceden tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kendi ellerimizle teslim ettik. Vatandaşlarımızdan ricamız salgın süresince kurallara uymaları. Maske mesafe ve hijyen konularına özen gösterelim. Aşı olmayan hemşehrilerimizin de aşılarını olmaya davet ediyorum. Salgını hep birlikte yeneceğiz” diye konuştu.

Vatandaşlar ve Turan Mahalle Muhtarı Aydın Demirci yapmış olduğu yardımlar ve desteklerinden dolayı Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti.
 

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (1)
Osman 3 ay önce
Belediye de en çok çalışan şu fotoğrafları çekenler + o fotoları ve yazıları eposta grubuna atanlar maaşlarını sonuna kadar hak ediyorlar
5
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı