Hendek Yeni Mahalle de İki otomobil çarpıştı 2 yaralı…

İlçemiz Hendek Yeni Mahallede akşam saatleriyle saat 19:35 sularında meydana gelen trafik kazasında iki otomobil kafa kafaya çarpıştı, çarpışmanın şiddetiyle otomobilleri sürmekte olan her iki sürücü hafif şekilde yaralandı.

Hendek Haber 18.10.2020, 00:18 18.10.2020, 09:33

İki otomobil Hendek Yeni Mahalle 2071. Sokak , Orhan Gazi Caddesi üzerinde henüz bilinmeyen bir neden den saat 19:35 sularında kafa kafaya çarpıştı.

Meydana gelen trafik kazası sonrasında , otomobiller çarpmanın etkisiyle büyük hasar alırken, isimleri öğrenilemeyen otomobil sürücüleri nin hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.

Kaza sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri, kazada hafif şekilde yaralanan sürücüleri tedavi altına alırken, caddede ulaşımın yeniden sağlanması için çarpışan otomobillerin olay yerinden kurtarıcılar yardımıyla yediemine çekildi.

Yaşanan kaza sonrasında kazanın nasıl ve ne şekilde yaşandığının incelenmesi için rapor ve tutanaklar tutularak soruşturma başlatıldı.

Olay Yerine gelen 112 ekipleri her ihtimale karşılık, kazada yaralanan 2 sürücüyü olay yerinden alarak Hendek devlet hastanesine sevkini sağladığı öğrenildi.


Hendek Yeni Mahalle’de İki otomobil çarpıştı 2 yaralı…
Hendek Yeni Mahalle’de İki otomobil çarpıştı 2 yaralı…

Yorumlar (0)