banner194

Hendek'te toplanan yardımlar dualarla uğurlandı

Düzce’de meydana gelen sel felaketi sonrası Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen yardım kampanyasında toplanan yardımlar Rasim Paşa Camii yanında düzenlenen törenle, afetzedelere ulaştırılmak üzere dualarla yola çıktı.

Hendek'te toplanan yardımlar dualarla uğurlandı

HENDEK HALKI YİNE ÖRNEK OLDU

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu destekte bulunan kişilere teşekkür ettiği konuşmasında, “ Hendek halkının duyarlılığının ve yardımseverliğinin her alanda tekrar tezahür etmesini duyurmak adına bir araya geldik. Hendek Belediyesi’nin katkıları ile Düzce köyleri, Akçakoca, Cumayeri, Gümüşova ve Kocaali’nin bir kısmında gerçekleşen afetin yaralarının sarılması, oradaki vatandaşlarımızın yaşadığı mağduriyetlerin bir nebze de olsa giderilmesi adına Hendek’te faaliyet gösteren firmalarımızın ve Hendek halkının yardımlarının ilgili yerlere ulaştırılması için burada toplandık. Destek veren firmalarımıza ve Hendek halkına teşekkür ediyoruz” dedi

DUALARLA YOLA ÇIKTI

Babaoğlu, “ Özellikle yardımsever Hendek halkına ihtiyaçlarının fazlasını paylaştıkları ve ürünlerinin bir kısmını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bağışlayan firmalarımız Sakasu, Hayatsu, Oğuz Gıda, Kardelen su, Elmacık su, Koçal Kağıt, Bim Hendek Deposu, Turkuaz, Oba Makarna, Akova Un Fabrikası, Başar Un, Çamlıca Kooperatifi ve 14 Nolu Kooperatifimize göndermiş oldukları araçlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Yardım kampanyasında bize destek olan belediye personelimize de katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Allah yardımlarınızı kabul eylesin “ dedi.   Yapılan duanın ardından yardım TIR’ları yola çıktı.

Düzenlenen törene Başkan Babaoğlu’nun yanı sıra Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Bahadır ve Fatih Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, daire amirleri, Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve yönetimi ile vatandaşlar katıldı.

Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER