Hendek ilçesi Bakacak Mahallesi’nde çalışmalar tamamlandı...

‘V Kanal’ çalışmalarına devam ediyor. Yağmur sularının yollara zarar vermemesi için gerçekleştirilen çalışmalarda Hendek ilçesi Bakacak Mahallesinde çalışmalar tamamlandı.

Hendek Haber 29.11.2021, 14:30 29.11.2021, 14:37
Hendek ilçesi Bakacak Mahallesi’nde çalışmalar tamamlandı...
© HENDEK HABER

Büyükşehir Belediyesi Bakacak’ta V Kanal imalatını tamamladı

Büyükşehir Belediyesi kırsal alanlarda yol güvenliğini artırmak adına başlattığı ‘V Kanal’ çalışmalarına devam ediyor. Yağmur sularının yollara zarar vermemesi için gerçekleştirilen çalışmalarda Hendek ilçesi Bakacak Mahallesinde çalışmalar tamamlandı.

Hendek ilçesi Bakacak Mahallesi’nde çalışmalar tamamlandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi YOL BAK ekipleri kırsal güzergâhlarda yürüttüğü ‘V Kanal’ çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Milli servet olan yolların uzun ömürlü kullanılabilmesi ve yol güvenliğini artırmak adına gerçekleştirilen ‘V Kanal’ imalatı Hendek ilçesinin Bakacak Mahallesi’nde tamamlandı. 600 metrelik güzergâhta tamamlanan çalışmaların ardından Yol Bakım ve Altyapı Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Kanal çalışmalarımızla yolların ömrünü uzatıyor, yağmur sularıyla taşınan malzemelerin tahliyesine kolaylık sağlıyor.

Hendek ilçesi Bakacak Mahallesi’nde çalışmalar tamamlandı.

Yollarımızın ömrünü uzatmak ve güvenli ulaşım için çalışmalarımız şehir genelinde devam edecek. Mahallelerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
 

Kaynak: Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (1)
Serdar 2 ay önce
Turgut başgan hani büyükşehir yardımcı olmuyordu, siz yardımcı olmuyor diyorsunuz. Ak Parti ilçe Başkanı asvalt sözü aldı, bakacak yolu yapılmış. Daha ne yapsın Ekrem enişte. Üç yıl oldu siz ne kadar asvalt attınız. hiç duymadık asvalt almak için ihalenizi. Başgan vatandaş dertli, biraz dikkat edelim. Müdürünüz , yardımcılarınız size yetişemiyor. seçimede bir şey kalmadı.
-2
kapalı