Hendek de otomobil ağaca çarptı, 1 kişi yaralandı…

Bugün akşam öğleden sonra Hendek Kalayık Mahallesi Camii önünde yer alan bir ağaca kontrolünü kaybeden bir otomobil çarptı. Çarpma Sonrasında otomobil de yer alan 38 Yaşındaki Y.B yaralanırken otomobil kullanılamaz hale geldi..

Hendek Haber 19.11.2021, 22:52 20.11.2021, 00:01
Hendek de otomobil ağaca çarptı, 1 kişi yaralandı…
© HENDEK HABER

Bugün akşam öğleden sonra Hendek Kalayık Mahallesi Camii önünde yer alan bir ağaca kontrolünü kaybeden bir otomobil çarptı.

Çarpma Sonrasında otomobil de yer alan 38 Yaşındaki Y.B yaralanırken otomobil kullanılamaz hale geldi..

Bugün saat 16.00 sıralarında Hendek ilçesi Kalayık Mahallesi den Hendek istikametine gitmekte olan 34 ZH 53** plakalı araç ile seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybederek 38 yaşındaki  Y.B. isimli şahsın kullanmış olduğu otomobilin hakimiyetini kaybedip  yolun sağında bulunan ağaca çarptı.

Hendek de otomobil ağaca çarptı, 1 kişi yaralandı…

Yaşanan  tek taraflı yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazası sonucunda Kazada yaralanan Y.B. isimli şahsın 112 acil ekiplerince kaza alanından alınarak, Hendek Devlet Hastanesinde kaldırıldı.

Hendek Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından ileri  tetkik için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, meydana gelen olay ile ilgili olarak Hendek Nöbetci CUmhuriyet Savcılığı tarafından kazayla ilgili olarak adli tahkikata başlandığı öğrenildi.

Yorumlar (1)
7 ay önce
Bugün akşam öğleden sonra hiç birşey olmamıssada birşey olmuş olabilir. Biraz ciddiyet.
4
açık