Hendek de korkutan yangın…

Akşam saatleriyle saat 19:02 sularında fark edilen yangın Hendek Yarıca Mahallesi Yeni Köy yolu üzerinde yer alan bir ahırda meydan ageldi…

Hendek Haber 16.10.2020, 21:59 17.10.2020, 10:08

Başlayan yangını fark eden çevre sakinleri itfaiye ekiplerine ivedilikle haber vermesi sonucunda yangın yanında bulunan eve sıçraması evlenirken, ahırda yer alan 1 büyük 1 küçük baş dana ve buzağı telef olduğu öğrenilirken, ahır kullanılamaz hale geldi.

Ahırın 3-3,5 metre yanında yer alan eve yangının sıçramadan kontrol altına alınması daha büyük maddi hasarları önlerken, itfaiye ekipleri yaşanan yangına 3 araç ile katıldı, canla başla yangının kontrol edilip söndürülme işlemlerini yapan itfaiye ekiplerine bölge jandarma ve sağlık ekipleri de katıldı.

Hendek de Korkutan yangın…

Hendek Yarıca yolu üzerinde bulunan N.A'ya ait olduğu öğrenilen ahırda bilinmeyen bir nedenle yangın kontrol altına alınırken acı gerçek ortaya çıktı. Alevler arasından kurtarılamayan inek ve buzağısı yangından dolayı telef olduğu öğrenilirken, ahırın sahibi N.A buzağı ve ineğinin olayda vefatından dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirtirken, yangının elektrik kontağından çıkmış olabileceği üzerinde duruluyor.

Hendek de Korkutan yangın…

Hendek yarıca mahallesi yeni köy mevkiinde çıkan yangınla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
 

Yorumlar (0)
21
hafif yağmur