Hendek de arazi anlaşmazlığında silahlar konuştu…

İlçemiz Hendek Sümbüllü Mahallesinde ikamet eden E.G (39) ile Ş.K(70) nın aralarında önceden gelen arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışma sonucunda Ş.K.(70) adlı şahıs üzerinde bulunan tabanca ile iki el E.G (39)’ya ateş etmesi sonucunda yaralandığı öğrenildi.

Hendek Haber 17.09.2021, 21:43 20.09.2021, 09:35
Hendek de arazi anlaşmazlığında silahlar konuştu…
© HENDEK HABER

İlçemiz Hendek Sümbüllü Mahallesinde ikamet eden E.G (39) ile Ş.K(70) nın aralarında önceden gelen arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışma sonucunda  Ş.K.(70) adlı şahıs üzerinde bulunan tabanca ile iki el  E.G (39)’ya ateş etmesi sonucunda yaralandığı öğrenildi.

Hendek İlçesi Sümbüllü Mahallesinde İkamet eden E.G.(39)isimli şahıs ile aralarında önceye dayalı husumet bulunan Ş.K.(70) isimli şahıs ile arazi anlaşmazlığı yüzünden tartıştıkları öğrenildi. 

Tartışma akabinde Ş.K. isimli şahsın belin de bulunan tabanca ile 2 el ateş ettiği ve E.G. isimli şahsi sol bacagindan yaralandi öğrenildi.

Ardindan yarali şahsı Hendek devlet hastanesine kaldırdığı, olayda kullandığı tabancaya el konulması ve supheli sahis teslim olup olay ile ilgili olarak Hendek Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatlar doğrultusunda  Ş.K. isimli sahis Jandarma Ekiplerince gözaltına alındığı öğrenildi.

Yarın 18.09.2021 günü mevcutlu bir şekilde Jandarma ekiplerince savcılığa sevk edileceği öğrenildi.

Yaşanan vurgun olayı ardından taraflarla ilgili olarak Hendek Jandarma Komutanlığı soruşturma başlattı…
 

Yorumlar (0)
7
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı