Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Bakım Onarım ve Yol Yapım çalışmalarını sürdürüyor

Hendek Belediyesi ekipleri tarafından yol açma, yapım ve onarım çalışmalarının yanı sıra parke taşı döşeme ve asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Hendek Bakım Onarım ve Yol Yapım çalışmalarını sürdürüyor

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu “Vatandaşlarımızın refahı ve daha yaşanabilir bir Hendek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Bakım onarım

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde gerçekleştirdiği yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Başpınar Mahallesi Kemalpaşa Caddesi’nde kilitli parke tamiratı çalışması gerçekleştirirken, Güney Mahallesi’nde yağmur sonrası zarar gören yolda da gerekli onarımı gerçekleştirdi.

Yeni yol

Rasimpaşa Camii çevresinde yaklaşık 3 metre genişliğinde 80 metre uzunluğunda yeni yaya yolu (tretuvar ve kilit parke) çalışması yapan ekipler, Necatipaşa Mahallesi’nde ise 10 metre genişliğinde 140 metre uzunluğunda imar yolu açıyor.  Kargalıyeniköy Mahallesi’nde mera temizliği, Ayhan Kızıl Caddesi’nde ot biçme ve şehir merkezinde asfalt yama çalışmaları ise aynı paralel de devam ediyor.

Vatandaş

Kırsal ve kent merkezinde bulunan mahallelerdeki çalışmalardan ötürü mahalle sakinleri de memnuniyetini ifade ederken; Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu gerekli çalışmaların, planlanan program çerçevesinde devam edeceğini ifade etti. Babaoğlu,  “Geçmişten geleceğe sevdamız, bugüne imzamız, yarına mirasımız Hendek’e hizmet bizim için en güzel payedir. Birlikte güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuretdin
Nuretdin - 12 ay Önce

Çukur kapatmaktan başka ne işiniz var bu hendek e önce medeniyet getirin, yayaların yola atlamaları için kaldırımları temizleyin, yaya yollarında yol bölüm bölgelerini belirleyin, herkes istediği yerden yola atlayıp yolu bölüyor, böyle düzensizlik görülmedi önce eğitim medeniyet getirecek çözümler üretin

Ismail Tataroglu
Ismail Tataroglu - 12 ay Önce

Geç kalınmış bir karar

SIRADAKİ HABER