Bu kez Hendek Soğuksu Mahallesinde toplanıldı

Hendek'te Her ay periyodik düzenlenen güvenlik toplantısı bu ay Hendek Soğuksu Mahalle Muhtarlığı binasında gerçekleştirildi.

Hendek Haber 04.05.2019, 11:52 04.05.2019, 12:08
Bu kez Hendek Soğuksu Mahallesinde toplanıldı

Hendek'te Her ay periyodik düzenlenen güvenlik toplantısı bu ay Hendek Soğuksu Mahalle Muhtarlığı binasında gerçekleştirildi. Periyodik olarak her ayın çeşitli zaman dilimlerinde gerçekleştirilen Hendek 2019 yılı Nisan ayı Güvenlik Toplantısı yapıldı.

Soğuksu  Mahalle Muhtarlığı binasında düzenlenen toplantı  Hendek Kaymakamı Orhan Burhan başkanlığında gerçekleştirildi. Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Hendek İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Deniz Kün , Soğuksu Mahalle Muhtarı Dursun Emin Kula  ve çok sayıda çevre mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda ilçemizde genel güvenlik konusunda yürütülecek hizmetler ve yapılacak çalışmalar görüşüldü. 

Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak ve ilçemizde yaşanabilecek olumsuzlukları engellemek amacıyla alınacak asayiş ve güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu