Başkan Hendek Muhtarları ile bir araya geldi

Hendek Haber 03.10.2019, 16:50 03.10.2019, 17:05
Başkan Hendek Muhtarları ile bir araya geldi

HENDEK ÖRNEK OLUYOR

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek’i hep birlikte geleceğe taşıyoruz, birlikte inşa ediyoruz. Meclisimizle, muhtarlarımızla, kurumlarımızla uyum içinde çalışıyoruz. Hendek bu yönüyle örnek oluyor” dedi.

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. BBP Hendek İlçe Başkanı Engin Yapıcı’nın da katıldığı ve Hendek Muhtarlar Derneği binasında yapılan istişare toplantısında konuşan Dernek Başkanı Emin Kula, “Hendek’imize en güzel hizmetleri kazandırmak adına sürekli bir araya gelerek istişare etmek büyük kazanç sağlıyor. Başkanımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Muhtarlara çok büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Turgut Babaoğlu, “Muhtarlarımız bizim için çok önemli. Muhtarlarımız mahallelerimizde bizim gözümüz ve kulağımız onlarla hep birlik içinde olacağız. Mahallelerimizde sorunlar ve eksiklikleri bize bildirerek hep birlikte çözüm bulmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bize iletilen her konuyla alakalı ekiplerimiz görevlendiriliyor. Planlı ve koordineli bir şekilde başlattığımız hizmet seferberliğimizde en büyük çalışma ortağımız sizlersiniz’’ diye konuştu.

UYUM İÇİNDE

Babaoğlu sözlerini şöyle tamamladı; “Vatandaşımızın her talebini dikkate alıyor, çalışma başlatıyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz planlı ve koordineli çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kaynaklarımızı en iyi şekilde yerinde ve etkin kullanmak zorundayız. Hendek’i hep birlikte geleceğe taşıyoruz, birlikte inşa ediyoruz. Hamdolsun meclisimizle, muhtarlarımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla başta olmak üzere tüm kurumlarımızla uyum içindeyiz. Hendek bu yönüyle örnek oluyor” dedi

Toplantıda muhtarlar mahallelerinde yaşanan sorunları tek tek aktarırken, Başkan Babaoğlu’da çözüm için ilgili birimlere talimat verdi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 28 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
6
orta şiddetli yağmur