banner194

Hendek’te yollar açıldı

Hendek’te kapalı olan mahalle yolları Hendek Belediyesi ekipleri tarafından açılmasının ardından yolların genişletilmesi çalışması devam ediyor.

Hendek’te yollar açıldı
 Hendek’te yollar açıldı

Şimdi sıra genişletme de


Hendek’te kapalı olan mahalle yolları Hendek Belediyesi ekipleri tarafından açılmasının ardından yolların genişletilmesi çalışması devam ediyor. Hendek Belediyesi Genel Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan çalışmaları yerinde takip ediyor.


Yollar açıldı


Hendek’te etkili olan kar yağışı nedeni ile yüksek mahallerde kar kalınlığı 1 metreyi buldu. Hendek Belediyesi Genel Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan’ın nezaretinde yürütülen çalışmalar neticesinde yolları kapalı olan mahalleler Dikmen, Kadifekale, Güney, Aksu, Yeniyayla, Bıçkıatik, Güldibi, Kocatöngel, Dereköy, Bakacak, Yarıca, Esentepe ve Muradiye’de yollar açıldı.


Mahalle aralarında çalışma


Yüksek mahallerde yolların açılmasının ardından çalışmalara devam eden ekipler, karlı olan yollarda genişletme çalışmalarına ağırlık verirken mahalle arası yollarda açılıyor. Hendek Belediyesi Genel Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan çalışmalara eşlik ederken, durumla ilgili de Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi an be an bilgilendiriyor.  Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2015, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
felancı
felancı - 5 yıl Önce

belediye çalışıyor cnm.

ali
ali - 5 yıl Önce

bırakın bu palavraları çamlıcaya gelen yok yollar kapalı çamur çokek elbet oy zamanı gelince yalıyosunuz

ali veli
ali veli - 5 yıl Önce

sen evinin önü açılsın istiyon heralde

osman
osman - 5 yıl Önce

ana caddeler dışında açık bir yer yok. merkezde mahalle aralarına uğrayan yok. hendekte yollar açılmış. pehh...

SIRADAKİ HABER