BELEDİYE EKİPLERİ GÜLDİBİ MAHALLESİNDE

Güldibi mahallesinde toplamda 6 ayrı sokakta kilitli parke yol çalışması başladığını belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ her sokağa, her mahalleye modern bir görünüm katmak adına çalışmalara hız kesmeden program dahilinde devam ediyoruz” dedi.

Hendek Güldibi mahallesinde kilitli parke yol çalışması  başlatıldı.

GÜLDİBİ MAHALLESİ

Hendek Belediyesinin ilçe genelindeki cadde ve sokaklarda başlattığı altyapı ve üstyapı çalışmaları kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Çalışmalar doğrultusunda Hendek Belediyesi ekipleri Güldibi Mahallesinde 6 ayrı sokağı kilitli parke ile buluşturuyor. Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada, “Ekiplerimiz Hacim Bey'in ardından Güldibi mahallemizde üstyapı çalışmalarına devam ediyor, program doğrultusunda sırasıyla mahalle mahalle hizmet seferberliğim devam edecek” denildi. Güldibi mahallesinde başlatılan çalışmaların kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağı ifade edildi.

Hendek Güldibi mahallesinde kilitli parke yol çalışması  başlatıldı.

BAŞKAN BABAOĞLU RAKAMLARLA KONUŞTU

3,5 yılda 350 bin metrekare kilitli parke sokaklarla oluşturduklarını ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “  Altyapı ve üst yapı çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Modern bir Hendek için ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin var gücüyle mahalle mahalle çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde stabilize yol çalışmaları tamamlanan Hacimbey mahallemizde 7 ayrı sokağı kilitli parke ile buluşturduk, şimdi ise Güldibi mahallesinde toplamda 6 ayrı sokak kilitli parke ile buluşuyor. Kırsal mahallelerimizde tüm sorunları birer birer çözmeye, laf değil hizmet üretmeye devam ediyoruz. Rahat ve konforlu yollarla vatandaşlarımızın yaşam standartlarını arttıracak çalışmalarımız program dahilinde devam ediyor” diye konuştu.”

Hendek Güldibi mahallesinde kilitli parke yol çalışması  başlatıldı.

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni