İlçemiz Hendek Başpınar Mahallesi Zeki Cömert Parkı üstünde yer alan Konur Alp Sokakta bir grup vatandaş önce tartıştı sonra tartışma kavgaya dönüştü… Polis müdahale etti.

İlçemiz Hendek Başpınar Mahallesi Zeki Cömert Parkı üstünde yer alan  Konur Alp Sokakta bir grup vatandaş önce tartıştı sonra tartışma kavgaya dönüştü… Polis müdahale etti.

Hendek’te öğleden sonra saat 16:00 sularında Başpınar Mahallesi Zeki Cömert Parkı üstünde yer alan  Konur Alp Sokakta bulunan sıra dükkanları önünde bir grup tartışmaya başladı.

Hendek de bugün ortalık karıştı, cadde kavga çıktı…

Karşılaşan iki tarafın neden ve niçin tartıştığı bilinmezken, tartışma büyüdü ve karşılıklı kavgaya dönüştü. Bölgedeki esnafın ve vatandaşların ayırmaya çalıştığı kavgaya polis ve bekçi ekipleri müdahale etmek zorunda kaldı.

Bölgede yaşanan kavganın haberini alan ekipler bölgeye yönlendirilirken, tarafların kavgasının sona ermesi için çok sayıda ekip müdahale etti.

Kitabının imza günü ve söyleşi programı için Hendek’e geldi… Kitabının imza günü ve söyleşi programı için Hendek’e geldi…

Hendek de bugün ortalık karıştı, cadde kavga çıktı…

Yaşanan olayda kavga eden iki taraf ayrılarak, polis ekipleriyle karakola sevk edildi.

Kavga sonucunda yaralanan olmazken, olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.