İlçemiz Hendek de meydana gelen Taksirli yaralama , iş kazası kayıp şahıs olaylarının yer aldığı asayiş olaylarını sizler için derledik.

İlçemiz Hendek de meydana gelen Taksirli yaralama , iş kazası kayıp şahıs olaylarının yer aldığı asayiş olaylarını sizler için derledik.

TAKSİRLE YARALAMA

31.1.2021 günü *** Mah. *** sokak üzerinde D.İ.(E.1976) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 E ** plakalı araç ile M.A.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 LP ** plakalı aracın karıştığı yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI

02.01.2022 günü Müşteki V.S.(E.1977) isimli şahıs *** Mahallesinde bulunan iş yerinde çalıştığı esnada sağ işaret parmağından yaralandığını olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

KAYIP ŞAHIS

02.01.2022 günü Müşteki Z.K.(E.1982) isimli şahıs oğlu M.A.K.'nın kayıp olduğunu oğlunun hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır. 

İŞ KAZASI

Hendek de kayda geçen kayıp şahıs ve taksirli yaralanma olayları… Hendek de kayda geçen kayıp şahıs ve taksirli yaralanma olayları…

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 03 Ocak 2022 Pazartesi günü saat:10.00 sıralarında, G. isimli işyerinde çalışan İ.B.(1990’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle iş kazası geçirmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.