Hendek Mahmut bey mahallesi iftar da buluştu

Hendek Mahmut bey mahallesi den eski futbolcular dan İsmail TAR ve Ahmet CANDAN ilçemiz Hendek esnafların dan Mustafa TAR mahalle sakinlerin den İbrahim ÇALMAN ve Ömer SÜTLÜ ve hendek köylere hizmet götürme birliği sekreteri Mustafa AKKAŞ ve aileleri ile geleneksel hale getirdikleri ramazan iftar yemeği nin 3 üncüsünü gerçekleştirdiler.

 Hendek Mahmut bey mahallesi iftar da buluştu
banner180

Hendek Mahmut bey mahallesi den eski  futbolcular dan İsmail TAR ve Ahmet CANDAN  ilçemiz Hendek esnafların dan Mustafa TAR mahalle sakinlerin den İbrahim ÇALMAN ve Ömer SÜTLÜ  ve hendek köylere hizmet  götürme birliği sekreteri Mustafa AKKAŞ ve aileleri ile geleneksel hale getirdikleri ramazan iftar yemeği nin 3 üncüsünü gerçekleştirdiler. 


İftar yemeğinde buluşan Hendek Mahmet Bey mahalle sakinleri hava şartlarının normal seyretmesi nedeniyle bahçede vermiş oldukları iftar da keyifli dakikalar yaşadılar. Mazi den sohbetler ve iftar sonrası demlenen çay ile sohbet bir hayli güzel gittiğini belirten mahalle sakinleri. Mahalle fertleri arasındaki sıkı bağların eskiye nazaran yitirildiğini fakat Hendek mahmut bey mahallesinde bu bağların her daim aynı neşeve samimiyetinde olduğunu belirtiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER