Şehitlerimiz Sakarya’dan törenle uğurlandı…

Bugün Hendek ilçesinde yaşanan patlama sonrası, fabrika alanından yüklenen ve askeri alana sevk edilerek imha edildiği sırada kamyonun indirilen patlayıcının madenin henüz belirlenedenle şiddetli bir şekilde patlaması sonrasında, bölgede görev yapmakta olan 3 Askerimiz şehit oldu, 1 Belediye Personeli ağır yaralandı.

Güncel Haberler 09.07.2020, 22:14 09.07.2020, 22:20
Şehitlerimiz Sakarya’dan törenle uğurlandı…

 Şehitlerimiz Sakarya da düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı... 

Yaşanan olaylar sonrasında, bölgeye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanları, Siyasi Parti Vekilleri düzenlenen askeri törenle şehitleri Sakarya’dan dualarla uğurladılar.

Çetin Oktay Kaldırım yapmış olduğu paylaşımda şunları belirtti ;”Üç kahramanımızı uğurladık... Yüreklerimize düşen üç acı... İlimizde Şehit düşen kahramanlarımız, Halil Tuna Akgöz, Mesut Yazar ve Fatih Manga'yı memleketlerine uğurladık. Rabbim gani, gani rahmet eylesin, makamlarını âli, mekanlarını cennet kılsın. Başımız sağ olsun…” şeklindeydi .
 

Yorumlar (1)
Osman 2 yıl önce
Sayın Bkn Soylu sorumluların ihmali varsa görevden alınacaktır dedi.
Onların Turgut u yollamayı bekliyoruz Hendek Belediye başkanı olarak patlayıcı madde taşıma yeterlilik belgesi olmayan sürücü ile patlayıcı madde taşımaya uygun şartlarda olmayan araç tahsisinde belediye başkanı olarak suçludur
4
açık