Komşu İle Şehit Ateşi Düştü Hain saldırıda Şehit oldu...

Düzce Kan Bağış merkezinde görevli olan Mehmet Arif Kıdıman, Suriye’de Kızılay tarafından devam eden yardım faaliyetleri için görevlendirildi. Uzun süredir bölgede yardım faaliyetlerini sürdüren Kıdıman, El Bab bölgesinde Kızılay aracı seyir halindeyken ateş açıldığı yaşanan elim olayda 1 kişi yaralanırken Düzceli Mehmet Arif Kıdıman olayyerinde şehit düştüğü öğrenildi.

Güncel Haberler 14.09.2020, 13:26 14.09.2020, 16:49
Komşu İle Şehit Ateşi Düştü Hain saldırıda Şehit oldu...
© HENDEK HABER

Düzce Kan Bağış merkezinde görevli olan Mehmet Arif Kıdıman, Suriye’de Kızılay tarafından devam eden yardım faaliyetleri için görevlendirildi.

Uzun süredir bölgede yardım faaliyetlerini sürdüren Kıdıman, El Bab bölgesinde Kızılay aracı seyir halindeyken plakasız başka bir araç tarafından silahlı saldırıya uğradı. Kızılay Sevgi Mağazasında çalışan bir personel şehit oldu.

Şehidin Düzceli Mehmet Arif Kıdıman olduğu öğrenildi.


Komşu İle Şehit Ateşi Düştü Hain saldırıda Şehit oldu...

Şehit KIDIMAN Merhum Düzceli Gazeteci Mehmet KIDAMAN'ın olduğu öğrenildi. 

Yorumlar (4)
Recep Sağlam 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah Allah sabır versin ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum inşAllah
Muammer Mete 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Mujdat Duysak 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Gazi Dede 1 yıl önce
Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun sevenlerine sabrı Çelil niyaz ederiz.Bu şehit haberlerine bu memleketi idare edenler Aslan gibi çocuklarına en kutsalımız olan askerliklerini yaptırtmayınca acaba ne düşünüyorlar millet olarak merak ediyoruz.