Bin Çeşit Yapı Market

Komşu İle Şehit Ateşi Düştü Hain saldırıda Şehit oldu...

Düzce Kan Bağış merkezinde görevli olan Mehmet Arif Kıdıman, Suriye’de Kızılay tarafından devam eden yardım faaliyetleri için görevlendirildi. Uzun süredir bölgede yardım faaliyetlerini sürdüren Kıdıman, El Bab bölgesinde Kızılay aracı seyir halindeyken ateş açıldığı yaşanan elim olayda 1 kişi yaralanırken Düzceli Mehmet Arif Kıdıman olayyerinde şehit düştüğü öğrenildi.

HENDEK HABER
Komşu İle Şehit Ateşi Düştü Hain saldırıda Şehit oldu...

Düzce Kan Bağış merkezinde görevli olan Mehmet Arif Kıdıman, Suriye’de Kızılay tarafından devam eden yardım faaliyetleri için görevlendirildi.

Uzun süredir bölgede yardım faaliyetlerini sürdüren Kıdıman, El Bab bölgesinde Kızılay aracı seyir halindeyken plakasız başka bir araç tarafından silahlı saldırıya uğradı. Kızılay Sevgi Mağazasında çalışan bir personel şehit oldu.

Şehidin Düzceli Mehmet Arif Kıdıman olduğu öğrenildi.


Komşu İle Şehit Ateşi Düştü Hain saldırıda Şehit oldu...

Şehit KIDIMAN Merhum Düzceli Gazeteci Mehmet KIDAMAN'ın olduğu öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 16:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Sağlam
Recep Sağlam - 2 hafta Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah Allah sabır versin ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum inşAllah

Muammer Mete
Muammer Mete - 2 hafta Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Mujdat Duysak
Mujdat Duysak - 2 hafta Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Gazi Dede
Gazi Dede - 7 gün Önce

Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun sevenlerine sabrı Çelil niyaz ederiz.Bu şehit haberlerine bu memleketi idare edenler Aslan gibi çocuklarına en kutsalımız olan askerliklerini yaptırtmayınca acaba ne düşünüyorlar millet olarak merak ediyoruz.

SIRADAKİ HABER