Hendek’te yeni dönem , Yenimahalle’de yaya yolu

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, bir yandan tebrik ziyaretlerini kabul ederken bir yandan da çalışmalara başladı.

Güncel Haberler 26.04.2019, 09:43 26.04.2019, 09:53
Hendek’te yeni dönem , Yenimahalle’de yaya yolu

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yenimahalle Orhan Gazi Caddesi, Beştepeler ile Servetiye Caddeleri arasında 275 metre uzunluğundaki yolda çift taraflı yaya yolu çalışmasına başladı. Ekipler toplam 1500 metrekare kilit parke çalışması yapacak.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek’te yeni bir dönemin başladığını belirterek “ Hizmet için yola çıktığımız ilçemizde çalışmalarımıza başladık. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde sahada çalışmalarını yapıyorlar. Yenimahalle’de çift taraflı yaya yoluna başlandı ve çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte cadde daha güzel ve temiz bir görünüme kavuşacak. İnşallah söz verdiğimiz gibi sorun olan mahallelerimizde çözüm noktasında gerekeni yapacağız “ dedi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte, Yenimahalle 2180. Sokakta da yaya yolu çalışmasına başlayacak.

Yorumlar (4)
saim 3 yıl önce
Şehir içinde dükkanların önünü benimsemişler sabahtan akşama kadar oraya park ediyorlar birde esnaflar dükkanlarının önüne sandalye veya kasa gibi şeyler koyuyorlar kimse park etmesin diye bunlara bir çözüm bulunsun
Nursel 3 yıl önce
Birde şu park sorununa bir çare bulsalar, burakın parkın girişini bulmayı parkın girişine bile park eden bir hendek zihniyetini nasıl düzelteceksiniz kaba saba herifler birde utanmadan ters ters bakıyorlar ben bunlar gibi çingörmedim
Ali bıçak 3 yıl önce
Araçların cikamiyacagi yükseklikte yapılırsa isgalde sona erer...
Hendekli 3 yıl önce
2036 sokakta nezaman yapılacak?
22
az bulutlu