Hendek’te Kuyumcular Bu Hafta da kapalı kalacak

Sakarya Sarraf ve Kuyumcular Derneği nin İl Genelinde almış olduğu Coronavirus önlemleri kapsamında geçtiğimiz hafta 7 gün tüm üye kuyumcular önlem amacıyla kapalıydı. Süre bir hafta daha uzatıldı.Hendek'te de uygulamaya geçildi, geçen hafta kuyumcular kapalıydı... Bu haftada önlemler kapsamında kapalı kalacak...

Güncel Haberler 30.03.2020, 00:54 30.03.2020, 01:09
Hendek’te Kuyumcular Bu Hafta da kapalı kalacak

Sakarya Sarraf ve Kuyumcular Derneği nin İl Genelinde almış olduğu Coronavirus önlemleri kapsamında geçtiğimiz hafta 7 gün tüm üye kuyumcular önlem amacıyla kapalıydı. Süre bir hafta daha uzatıldı.

Buna göre 30 Mart Pazartesi itibariyle bir hafta süre ile Sakarya ve Tüm ilçelerinde alınan karar doğrultusunda bir hafta daha coronavirus önlemleri kapsamında kuyumcu esnaflarının kapalı kalacağı açıklandı. 

Sakarya Sarraf ve Kuyumcular Derneğin Yönetim Kurulu Genel Sekreteri ve Hendek Öztürk Kuyumculuk Sahibi, Hendekli Kuyumcu Murat Öztürk ün yapmış olduğu açıklama şöyle ;”Sakarya Kuyumcular Derneğinin vermiş olduğu karar doğrultusunda mağazamızın kapanma süresi 1 hafta daha uzatılmıştır. Açık olan meslektaşlarımız olabileceğinden kapalıçarşı ve tedarikçilerimizde kapalı olması göz önünde bulundurarak fahiş fiyatlara dikkat edilmesini arz ederiz” şeklinde oldu. 
 

Yorumlar (0)
29
açık