Hendek’te görenleri hayretlere düşüren hız denemesi

Birkaç gün önce Hendekli ünlü Bisikletçi Volkan Arslan dağ bisikleti ile Hendek Bayraktepe Tesislerinden Hendek istikametine saate 89 km ye varan hızla nefes kesen  bir hız denemesi yaptı…

Güncel Haberler 16.04.2019, 00:01 16.04.2019, 00:09

Antremanlarını Hendek’te gerçekleştiren ünlü bisikletçi, başarısının ardından ilçenin doğal güzelliklerinin ve fiziki şartlarının olduğunu belirterek, kat ettiği yolların başarısında büyük rol oynadığını dile getiriyor. 


Birkaç gün önce yapmış olduğu Hendek Bayraktepe rampalarından aşağıya yapmış olduğu dağ bisikleti ile hız denemesinde saate 45 sn süren yolculuğunda hızının 87 km ye kadar çıkarak, dağ bisikleti ile ile 2 km lik bir hız denemesi rekoru kırdığını belirtti. 


Arslan, Bayraktepe den aşağıya inerken rüzgar ve adrenalin kendisine eşlik ettiğini belirterek, zaman zaman almış olduğu güvenlik önlemleri ve dağ bisikleti ile bu denemeleri gerçekleştirdiğini dile getirdi. 


Normal bir bisiklet ve tecrübelerine güvenerek yapmış olduğu bu hız denemesini, gerekli güvenlik önlemlerinin almadan yapılmasını kesinlikle önermediğini dile getiren bisiklet sporcusu volkan arslan, tüm güvenlik önlemlerini alarak, birkaç denemenin ardından bu değerleri yakaladığını dile getirdi. 
 

Yorumlar (5)
Nermin 3 yıl önce
aman gözüm o rampalarda bir kamyon çıksa önüne ne yapacaktın çok hızlı inmişsin güvenlik önleminde yok canına dikkat
Selcuk Kaya 3 yıl önce
Eskı yol varken yapsaydı o denemeyi ozaman harbi usta bisiklet kullanıyor derdik
Oktay Yaşa 3 yıl önce
Bu video başına iş açabilir TC Ömer Abiş kardesin demesi gibi
TC Ömer Abiş 3 yıl önce
Yanliz o suratta giderken nasil bir guvenlik onlemi almis kask ve dizlik ise millette gaza gelip yapmasin çoluk çoçuklar araçlarin altinda kalmasin
Kozba Ömer Aydoğdu 3 yıl önce
Hiç bir güvenlik önlemi almamışsın kardeşim yol üstündeki engeller beton bildim bileli orada araç trafiği zaten aktif zemin desen hafif nemli geçmiş olsun diyeyim.
4
açık