Hendek Uzuncaorman ve Balıklı İhsaniye’ye kilit parke

Hendek Belediyesi, Uzuncaorman ve Balıklı İhsaniye Mahallelerinde kilit parke çalışması yaptı.

Güncel Haberler 26.03.2019, 12:27
Hendek Uzuncaorman ve Balıklı İhsaniye’ye kilit parke

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Uzuncaorman Mahallesi’nde 220 metre uzunluğunda, 4.5 metre genişliğindeki yolda toplam bin metrekare kilit parke çalışması yaptı.

Ekipler ayrıca, Balıklı İhsaniye Mahallesi’nde de 200 metre uzunluğunda, 3.5 metre genişliğinde olan yolda 700 metrekare kilit parke çalışmasını tamamlayarak, 30 metre 600 ‘lük yağmur suyu hattı çalışması yaptı.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Belediyesi’nin dur durak bilmeden çalıştığını belirterek “ Ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında yoğun gayretle çalışmasını sürdürüyor. Uzak ve yakın mahallelerimizden gelen talepleri değerlendirerek gerekli çalışmaları yapıyoruz. Halkımızın mağduriyet yaşamaması için elimizden geldiği kadar çözüm üretmeye gayret ediyoruz. “ dedi. 

Yorumlar (1)
Nermin Uzun 3 yıl önce
tüm bunlar oy için döşeniyor insanlara göstere göstere yapılmasını doğru bulmuyorum yapacaksınızda şimdimi bunun zamanı parke aşa parke yukarı yazıktır insanların akıllarıyla galga geçemeyin ben bu mahallede oturuyorum, kanalı foseptik çukuru altyapısı olmayan yere yol yapmışın kime neye