Hendek Uludere Girişinde yol genişletme yapıldı

Hendek Köprübaşı Mahallesi İle - Bayraktepe Mahallesi arasında bulunan Köprübaşı ışıkları Uludere Yanyol güzergahı giriş ve çıkış kısmında yer alan yol genişletme çalışmalarına devam ediliyor...

Güncel Haberler 29.09.2020, 19:47 29.09.2020, 19:51
Hendek Uludere Girişinde yol genişletme yapıldı
© HENDEK HABER

ULUDERE GİRİŞİNE ÇEKİ DÜZEN

Daha sonra ekipler tarafından Bayraktepe Mahallesi Atatürk Bulvarı ile Muhsin Yazıcıoğlu caddesinin bağlantı noktasında çalışmalar sürüyor.

Sürdürülen yol genişletme çalışmalarını takip eden Başkan Babaoğlu, “Uludere’nin giriş ve çıkışı olan bu bölgede vatandaşlarımızla istişare yaparak 70 metre uzunluğundaki duvarlar ve  2 adet müştemilat yıkımı gerçekleştirildi. Yapılan kavşak genişleme çalışması ardından yıkılan duvarların yenisi ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Yol genişlemesi burada trafiğe büyük oranda nefes aldırırken, ulaşımda ortaya çıkan kalite vatandaşımızı memnun etti. Bölge esnafımızda burada yapılan çalışmalardan dolayı mutlu. Hayırlı olsun” diye konuştu. 

D-100 Hendek Uludere Girişinde yol genişletme çalışması yapıldı

D-100 Hendek Uludere Girişinde yol genişletme çalışması yapıldı
 

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (1)
Vatandaş 1 yıl önce
Öncelikle başarılarınızın devamını diliyorum.
Hendek Orman İşletmenin ışıklı kavşağında yeni terminal istikametindeki yolla ilgili çalışmanız, aksiyon planınız varmı? zira o kavşak her an kazaya mahal vermektedir. Düzceden adapazarı istikametine gidip kırmızı ışıkta yandan geçmek isteyenlerle, terminal tarafından ve rasimpaşa mah. gelen araçlar kafa kafaya gelmekte. O yolun ortadan refüjle ayrılması bu tip tehlikeleri bir nebze engelleyeceği kanaatindeyim. Syg.
9
parçalı bulutlu