Hendek'te kırsal yerleşim alanlarda imarla ilgili muhtarlar bilgilendiriliyor

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından, Hendek ilçe genelinde yer alan mahalle muhtarlarına yönelik kırsal yerleşim alan sınırlarında anlatıldığı toplantılara devam edildi.

Güncel Haberler 27.05.2020, 16:26 27.05.2020, 16:34
Hendek'te kırsal yerleşim alanlarda imarla ilgili muhtarlar bilgilendiriliyor

MUHTARLARLA KIRSAL YERLEŞİM ALAN TOPLANTISI

Hendek Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından, mahalle muhtarlarının katılımıyla kırsal yerleşim alan sınırlarının anlatıldığı toplantılara devam edildi.

TİTİZLİKLE SÜRÜYOR

Kırktepe, Yukarıçalıca, Güneyköy, Çobanyatak, Yağbasan, Beyköy, Göksü, Gündoğan, Bakacak, Yeşilvadi, Bıçkıatik ve Eskibıçkı mahallerini kapsayan kırsal yerleşim planlarının ele alındığı toplantıda İmar ve Şehircilik Müdürü Ezgi Uçarer tarafından muhtarlara detaylı şekilde sunum yapılarak bilgiler verildi.

Toplantı Hendek Teknik Hizmetler Binasında düzenlenen bilgilendirme toplantısında görüşlerini tek tek dile getiren mahalle muhtarları sorularına da cevap buldu.

Hendek'te kırsal yerleşim alanlarda imarla ilgili muhtarlar bilgilendiriliyor

GÖRÜŞLER ALINDI

İmar ve Şehircilik Müdürü Ezgi Uçarer, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun talimatıyla bu bilgilendirme toplantılarının aralıksız devam edeceğini açıkladı.

Büyükşehir yasası sonrası köy yerleşik sınırları belli olmayan mahalleleri kapsayan çalışmaların daha önceden İl Özel İdare tarafından yapıldığı açıklandı.

Şehrin geleceğinin şekillendiği bilgilendirme toplantıları nedeniyle, toplantıya katılan muhtarlar Hendek Belediyesine teşekkür etti.

Yorumlar (0)
29
açık