Hendek Kargalı ve Büyükdere de yol genişletme çalışmaları

Hendek Belediyesi yol genişletme çalışmalarına Kargalıhanbaba ve Büyükdere Mahallesi ile devam ediyor.

Güncel Haberler 25.02.2019, 16:44 25.02.2019, 16:55
Hendek Kargalı ve Büyükdere de yol genişletme çalışmaları

Hendek Belediyesi hız kesmeden çalışıyor

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Yol Medeniyettir, anlayışı ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek  “ Yol genişletme çalışmalarımızı yaparken bizlere destek veren hak sahiplerine teşekkür ediyorum, kendileri Hendek’in geleceği için katkı sağlamış oluyorlar.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kargalıhanbaba Mahallesi ile Büyükdere Mahallesi sınırı olan 6153. Sokakta 350 metre uzunluğundaki yolda ortalama 3 metre yol genişletme çalışması yaptı. Hendek Belediyesi, yolun darlığından dolayı sorun olan bölgelerde yolları genişletmeye devam ediyor.

Yol medeniyettir

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Yol Medeniyettir, anlayışı ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek  “ Yol genişletme çalışmalarımızı yaparken bizlere destek veren hak sahiplerine teşekkür ediyorum, kendileri Hendek’in geleceği için katkı sağlamış oluyorlar. Sorun yaşanan dar yolların genişletilmesi için ekiplerimiz bazı mahallelerde çalışmalar yaptı. Bu çalışmalar sonucunda trafik akışında yaşanan sorunlar da giderilmiş oluyor. Kargalıhanbaba ve Büyükdere Mahallelerimiz ile sınır olan sokakta da yolun dar olması nedeniyle yaşanan sorun yolun genişletilmesi ile giderilmiş oldu. Bir yandan yol bakım çalışmaları yaparken bir yandan da yol genişletme çalışmaları yapıyoruz. Hendek Belediyesi hız kesmeden çalışıyor “ dedi.

Yorumlar (3)
Fatih Başmihcilar 3 yıl önce
Sayın belediye başkanımız ve fen işleri müdürümüz Yeşilvadi gürcü mahallesi yolu çok kötü durumda ve berbat ilgilenirseniz mahalleli olarak seviniriz
Hasan Sibel Başkan 3 yıl önce
Ben kargalihanbabada oturuyorum yollarimizdan essegi sursen essek gecemez belediyenin yillardan beri umrunda olmadi bahaneleri hazir sanayi istimlak edecek diye hizmet vermiyolarmis ama bu istimlak soylentisi 6 aylik bi surec bizim yollarimiz yillardan beri boyle bozuk umarim akpliler bizim oraya oy istemeye gelmezler sandikta gorusuruz
Cevat Barutcu 3 yıl önce
Hasan Sibel Başkan onlar birer sopa vereceğiz
29
açık