Hendek Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti…

Bugün Hendek Belediye Meclisinde 8 Maddeden oluşan Meclis toplantısında bazı maddeler komisyonlara havale edilirken tüm kararlar oy çoğunluğuyla onaylandı.

Güncel Haberler 02.09.2020, 18:39 03.09.2020, 14:03

Hendek Eylül ayı meclis toplantısı bugün saat 15:’de Hendek Atatürk Parkı Toplantı ve Kongre salonunda, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Başkanlığında gerçekleştirildi. 

8 Maddeden oluşan Meclis toplantısında bazı maddeler komisyonlara havale edilirken tüm kararlar oy çoğunluğuyla onaylandı. Kredi Kullanılması noktasında Ak Partili Meclis üyeleri Hayır oyu kullanırken, Meclis toplantısına 6 Meclis üyesi çeşitli mazeretleri nedeniyle katılamadı.

45 dakika süren meclis toplantısının, 10 dakikası özel günler konusunda Başkan Babaoğlunun konuşması, ardından 15 dakikalık kısmı, ilçemiz Hendek’te çıkan Haber ve söylentilere cevap verilmesi ve kalan 20 dakikalık süre içerisinde ise 8 Maddeden oluşan Meclis kararlarının görüşülmesi ile son buldu.

Gerçekleşen Meclis toplantısını dakika dakika izleyebilir, meclis toplantısı konusundaki düşüncelerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz…
 

Yorumlar (1)
İzleyici 10 ay önce
izlediğim kadarıyla babaoğlunu çok kızdırmışlar kamuya baskı kuran haberlerin çıkması iyidir çalışanları motive eder, bunları böyle algılayacağınıza çalışmalarınıza dahada hız vermelisiniz, başkan bu gerginlik ortamları çıkarmamalı gülüp geçmeli, iyiye teşvik etmeli fakat izlediğim kadarıyla başkan resmen meydan okumuş bu meydan okuma siyaseti ne hendek e nede size fayda sağlar, unutmayınki gelecekte sizi yine başan olarak görmek istiyoruz hizmet sabır ve tevazuyla ilerler meydan okumayla ilerlemez o halde bir daha böyle bir şinirli tavırlarla sunulmuş cevap niteliğinde meclis toplantısı izlemek istemiyorum. Başarılar Babaoğlu
17
kapalı
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı