Hendek de Çöplüğe Dönen alanlarda temizlik çalışmaları yapıldı

Hendek de ekipleri, ot-dal-çalı çırpı - moloz başta olmak üzere çöplüğe dönen alanlarda temizlik çalışmaları yapıldı.

Güncel Haberler 27.05.2021, 12:09 27.05.2021, 14:08
Hendek de Çöplüğe Dönen alanlarda temizlik çalışmaları yapıldı
© HENDEK HABER

TEMİZ ÇEVRE TEMİZ HENDEK

Hendek Belediyesi ekipleri, ot-dal-çalı çırpı-moloz başta olmak üzere çöplük'e dönen Çamlıca Mahallesi Uludere çevresi ile Keremali Göl Yayla mesire alanında geniş çapta temizlik çalışması yaptı. Rutinin dışında yapılan geniş çaplı çalışmaların periyodik olarak devam edeceği açıklandı.

Hendek de Çöplüğe Dönen alanlarda temizlik çalışmaları yapıldıHendek de Çöplüğe Dönen alanlarda temizlik çalışmaları yapıldıHendek de Çöplüğe Dönen alanlarda temizlik çalışmaları yapıldı

PERİYODİK OLARAK TEMİZLENİYOR

İlçeye gelen çok sayıda misafirin uğrak yeri olan Keremali Göl Yayla mevkiinde piknik yapan vatandaşların bırakması sonucu oluşan çöp alanlarını Hendek Belediyesine bağlı ekipler bir bir temizledi. Ardından yine Çamlıca Uludere mevkiinde yapılan çalışmalarla birlikte çevre tertemiz oldu.

Doğada bulunan plastik ve lastik atıklarla, doğaya zarar veren, vatandaşları rahatsız eden tüm unsurları bir bir temizlenerek yok edildi.

İlçe genelinde ve sorumluluk alanlarında temizlik başta olmak üzere yapılan rutin çalışmaların devam ettiği açıklanırken, geniş çapta yapılan çalışmalarla hiçbir olumsuzluğa izin verilmeyeceği belirtildi. Vatandaşlarında çevreye karşı duyarlı olmaları istenirken, “Temiz Çevre Temiz Hendek” için aralıksız hizmetin devam edeceği ifade edildi.

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (0)
4
açık