Hendek Atatürk Stadyumunda incelemelerde bulundu

Hendek Atatürk Stadyumunda profesyonel lig kriterlerine göre başlatılan çalışmaları inceleyen Başkan Turgut Babaoğlu şunları belirtti.

Güncel Haberler 14.08.2021, 14:40 14.08.2021, 22:13
Hendek Atatürk Stadyumunda incelemelerde bulundu
© HENDEK HABER

BAŞKAN BABAOĞLU STAT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Hendekspor’un 3.Lig maçlarını oynayacağı Hendek Atatürk Stadyumunda profesyonel lig kriterlerine göre başlatılan çalışmaları inceleyen Başkan Turgut Babaoğlu, “Çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Burada yeni zaferlere, yeni şampiyonluklara birlikte şahitlik edeceğiz” dedi.

Hendek Atatürk Stadyumunda incelemelerde bulundu

HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

3. Lig’de mücadele edecek olan Hendekspor’un maçlarını oynayacağı Hendek Atatürk Stadyumundaki hummalı çalışmalar sürüyor. Profesyonel lig kriterlerine uygun bir şekilde yürütülen çalışmalar kapsamında soyunma, yönetici, hakem ve sağlık odalarındaki yeniliklerin yanı sıra yeni tribünlerde şekillenmeye başladı. Yeni tribünlerin tamamlanmasıyla birlikte stadyumdaki seyirci kapasitesi 2 bine çıkmış olacak. Bu kapsamda Hendek Belediyesi ekipleri Atatürk Stadyumunu daha modern ve profesyonel lig kriterlerine uygun bir hale getirmek adına gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Hendek Atatürk Stadyumunda incelemelerde bulundu

ÇALIŞMALARI YERİDE İNCELEDİ

Hendek Atatürk Stadyumundaki çalışmaları inceleyerek bilgilendirme yapan Başkan Babaoğlu, “Stat içerisindeki tribünlerde, soyunma odaları, hakem odaları, sağlık odaları ve saha zemininde iyileştirmeler yapıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızla sezona hazırlanma noktasında ve federasyondan gelen talepler doğrultusunda eksikliklerimiz vardı, onları gideriyoruz. Bundan sonraki süreçte de elimizden geleni yapama devam edeceğiz. Burada yeni zaferlere, yeni şampiyonluklara birlikte şahitlik edeceğiz” dedi.

Hendek Atatürk Stadyumunda incelemelerde bulundu

HENDEK ARTIK SAKARYA’NIN TAKIMI

Hendekspor’un büyük bir marka olduğunu dile getiren Başkan Babaoğlu, “Hendekspor’un başarısı Sakarya’nın başarısıdır. Çünkü Hendek Sakarya’nın bir parçasıdır. Burada Hendeksporun elde edeceği tüm başarılar şehre hem ekonomik hem de spor alanında büyük katkılar sağlayacağı gibi, marka değerinin artması ise yadsınamaz bir gerçektir. Hendeksporumuza 3.Lig yolunda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (3)
Abdurahman Merve Tapu 6 ay önce
Zaten başkanın başka biseye yaradığı yokki bu hendek halkı hendek sporun başına başkan seçmiş baskani
Osman 6 ay önce
Hendekte stadyumub tadilata ihtiyaçı yoktu yeterli gelmiyorsa Erenlerde büyük kocaman yeni yapılan Sakarya Atatürk Stadyumu var daha modern ve daha şık orada oynasınlar buraya verilecekleri para ile de hendeğin bozuk yolları tamir edilirdi yol olmadıktan sonra maç a gidilse ne yazar
Osman 6 ay önce
Bozuk yollar yapıldı asfaltsız yol kalmadı stadyumu tamir ediyoruz komik hal
Halbuki Sakarya da ortak stadyumu var Erenlerde Atatürk stadyumu sakaryaspor bile orada oynuyor hendekte orada oynasın maçları buraya gidecek para ile de yollar yapılsın yada Atatürk parkında tuvallet yok aslında varda kafe kullanıyor başkan vermiş (mecliste söyledi) oraya kafenin kullanamayacağı tuvallet yapıla bilir
0
kapalı