Bugün Hendek'te Vefat Edenler 10.12.2020

Hendek Akçayır Mahallesinden , Çamlıca Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Güncel Haberler 10.12.2020, 12:18 11.12.2020, 15:57
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 10.12.2020
© HENDEK HABER

Hendek Akçayır Mahallesinden

Akçayır Mahallesinden Merhum Ahmet Uzun’un Eşi, Mustafa, Hüseyin, Alaattin  Eşref, ve Şenol Uzun ‘un anneleri, İlçemiz esnaflarından Muammer Çoban ve Temel Uzun’un kayınvalideleri, Belediyemiz Personeli Gökhan Uzun’un babaannesi, Hacer Uzun vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 11,00 ‘de Akçayır Mahallesindeki Hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Akçayır Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz

Hendek Çamlıca Mahallesinden

Çamlıca Mahallesinden Merhum Ümmet Balcı’nın oğlu, Osman Balcı’nın  ağabeyi, Nurettin ,İsmail ,Yusuf ve Mahmut Balcı’nın babaları , Ali Balcı vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 14.00 ‘de Çamlıca Mahallesindeki Hanesinde Kılınacak Cenaze Namazının ardından  Çamlıca Mahallesi Aile Kabristanlığı Defnedilecektir. Merhuma Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
15
az bulutlu