Aynı Günde Hendek OSB de 9 İş Kazası

Hendek’te iş kazaları artmayı sürdürüyor, gün , hafta ve ay ortalamasında, Sakarya genelinde Hendek yeni rekorları kırmaya devam ediyor. Yaşanan kazaların tek suçlusunun çalışanlar olduğu, çalışanların dikkatsizliğinden kaynaklandığı belirtse de, yaşananların hiçte öyle olmadığından şüphesizdir

Güncel Haberler 01.05.2020, 18:42 01.05.2020, 18:54
Aynı Günde Hendek OSB de 9 İş Kazası

Hendek’te iş kazaları artmayı sürdürüyor, gün , hafta ve ay ortalamasında, Sakarya genelinde Hendek yeni rekorları kırmaya devam ediyor. Yaşanan kazaların tek suçlusunun çalışanlar olduğu, çalışanların dikkatsizliğinden kaynaklandığı belirtse de, yaşananların hiçte öyle olmadığından şüphesizdir.

Bir kişi dikkatsiz olabilir, İki Kişi ve Üç Kişide dikkatsiz olabilirken, 9 kişiyi dikkatsizlikle suçlayan tutanaklardan , iş kazalarına gerekli önemin ve ehemmiyetin verilmediği bir kez daha gün yüzüne çıkıyor. 

İŞ KAZASI ( 9 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 29 Nisan 2020 Çarşamba günü, çeşitli işyerlerinde çalışan ( 9 ) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
-12
az bulutlu