Bin Çeşit Yapı Market

Aynı Günde Hendek OSB de 9 İş Kazası

Hendek’te iş kazaları artmayı sürdürüyor, gün , hafta ve ay ortalamasında, Sakarya genelinde Hendek yeni rekorları kırmaya devam ediyor. Yaşanan kazaların tek suçlusunun çalışanlar olduğu, çalışanların dikkatsizliğinden kaynaklandığı belirtse de, yaşananların hiçte öyle olmadığından şüphesizdir

Aynı Günde Hendek OSB de 9 İş Kazası

Hendek’te iş kazaları artmayı sürdürüyor, gün , hafta ve ay ortalamasında, Sakarya genelinde Hendek yeni rekorları kırmaya devam ediyor. Yaşanan kazaların tek suçlusunun çalışanlar olduğu, çalışanların dikkatsizliğinden kaynaklandığı belirtse de, yaşananların hiçte öyle olmadığından şüphesizdir.

Bir kişi dikkatsiz olabilir, İki Kişi ve Üç Kişide dikkatsiz olabilirken, 9 kişiyi dikkatsizlikle suçlayan tutanaklardan , iş kazalarına gerekli önemin ve ehemmiyetin verilmediği bir kez daha gün yüzüne çıkıyor. 

İŞ KAZASI ( 9 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 29 Nisan 2020 Çarşamba günü, çeşitli işyerlerinde çalışan ( 9 ) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER