Hendek’te Lise son öğrencilerine yönelik seminer düzenlendi.

Lise son sınıf öğrencilerimize 15 Mart 2015 'te başlayan Sınav Maratonu öncesi Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Eğitim Bir Sen ortaklığında düzenlenen "Sınav Öncesi ve Sınav Anı Bilincimizi Etkin Kullanma" Semineri verildi.

EĞİTİM 04.03.2015, 16:23 04.03.2015, 16:25
Hendek’te Lise son öğrencilerine yönelik seminer düzenlendi.
04 Mart 2015 Çarşamba günü, 13.00’-17.00’ saatleri arası Hendek Ticaret Merkezi Toplantı Salonunda Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa KOÇ tarafından İlçemiz lise son sınıf öğrencilerine yönelik “Sınav Öncesi ve Sınav Anı Bilincimizi Etkin Kullanma Semineri”verildi.

Seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN, Eğitim Bir Sen Hendek Temsilcisi Kadir GÖRME, Okul Yöneticilerimiz, Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu Üyesi Fatma DURSUN ve çok sayıda öğrencimiz katıldı.

Seminerin sonunda öğrencilerimiz seminerin yaklaşan sınavlar öncesinde faydalı olduğu görüşünde bulundular.
Yorumlar (3)
ümmühan ferdi 7 yıl önce
eğitim bir sen öğretmen siyasetcilerin bir çatısıdır, çoğunluklada mhplilerden oluşur, devletin milli eğitimine karışarak güyaa iyileştirme adı altında istediklerini yaptırmaya çalışırlar.
yusuf 7 yıl önce
maalesef ümmühan hanım o dediğiniz türk eğitim sen... yine de siz bilirsiniz ama :)
Dobra Dobra 7 yıl önce
eğitim bir-sen dün cemaat+akp dayanışması ile hareket eden bir sendikadır. bu sendikaya üye yaptıkları tüm öğretmenleri zaman gazetesine ve sızıntı dergisine zorunlu olarak abone yaptılar.bu gün ise hükümetin cemaatle yaşadığı çatışmanın ardından ortaklığını bozup tamamen akp'nin güdümünde kalmayı tercih eden bir sendikadır. 2-6 aralık 2014 tarihleri arasında antalya'da yapılan 19'ncu eğitim şurasında milli eğitim sistemimize dayatılan tüm gerici eğitim kararların alınmasına bu sendika sebep olmuştur. bu sendikanın mhp ile uzaktan yakından alakası yoktur.
29
açık