Hendek Noksel İlkokulunu Ziyaret Etti.

Hendek Kaymakamımız Halil İbrahim ACIR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN ile birlikte Noksel İlkokulunu ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Noksel İlkokulu Müdürü Öcal DANYERİ, okul hakkında bilgiler verdi.

EĞİTİM 13.01.2020, 15:29
Hendek Noksel İlkokulunu Ziyaret Etti.

Hendek Noksel İlkokulunu Ziyaret Etti.

Kaymakamımız Halil İbrahim ACIR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN ile birlikte Noksel İlkokulunu ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Noksel İlkokulu Müdürü Öcal DANYERİ, okul hakkında bilgiler verdi.

Sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Kaymakamımız öğrencilere eğitimin önemi ve gerekliliği hakkında bilgiler vererek birinci sınıf öğrencilerinin sorularını cevapladı. Sağlıklı olmanın önemi üzerine öğrencilere öğütler veren Kaymakamımız öğrencilere diş macunu ve diş fırçası hediye etti.

Bir kısım öğrenciye bot ve kaban hediye eden Kaymakamımız, Özel bir firması tarafından hibe olarak yapılan Tasarım Beceri Atölyesini ( Bahçe ve Hayvan Bakım Atölyesi ) yerinde inceledi.

Tüm okulları yakından takip ettiklerini ve eksikliklerin giderilmesi için daha fazla gayret göstereceklerini belirten Kaymakamımız ziyaretin ardından okuldan ayrıldı.


 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 15 Nisan 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
9
parçalı az bulutlu