Hendek de projede başarılı olan eğitimcilere ödül verildi…

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri Doğan'dan E-Twinning Projesinde Başarılı Olan Eğitimcilere Kalite Ödülü verildi.

EĞİTİM 17.12.2020, 15:12 17.12.2020, 15:26
Hendek de projede başarılı olan eğitimcilere ödül verildi…
© HENDEK HABER

Kalite Etiketi Sertifikası almaya hak kazanan okul müdürü ve sorumlu öğretmen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Avrupa'da okul ortaklıklarının kurulması, bilişim teknolojilerinin eğitim öğretim faaliyetlerinde kullanılmasının yaygınlaştırılması, yenilikçi öğretim yöntem ve tekniklerinin Avrupa’da öğretmenler arası paylaşımının sağlanması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini ve yabancı dili kullanma becerilerinin artırılması amacıyla kurulan eTwinning, Türkiye faaliyetleri kapsamında Hendek ‘te yürüttüğü başarıprojeler sonucunda kalite etiketi sertifikası almaya hak kazanan öğretmen ve okul müdürü ne sertifikaları Sabri DOĞAN tarafından verildi.

Hendek de projede başarılı olan eğitimcilere ödül verildi…

Sertifika törenine katılan; Ziya Gökalp Ortaokulu müdürü Özgür BAYLAN ve Fen Bilgisi öğretmeni M.Emin KEKLİK 2019 yılında gerçekleştirdikleri eTwinning projelerinde başarı elde ederek Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi sertifikası almaya hak kazandılar. 

Sabri DOĞAN“bu tür projelerin öğrencilerimizin dil öğrenimine katkı sağlayan araçlardan biri olduğunu ve öğrencilerimizin proje üretmeleri konusunda teşvik edilmeleri gerektiğini, proje yapmanın ve proje uygulamanın çok önemli bir iş olduğunu belirterek Türkiye olarak güzel ve uygun projeler yaparsak, kaynakları kullanabiliriz, onun için eğitim adına yapılan projeleri ilçemiz adına önemsiyoruz, bu vesileyle hepinize teşekkür ediyorum.”dedi.

Hendek de projede başarılı olan eğitimcilere ödül verildi…

Daha sonra, Sabri DOĞAN sertifika almaya hak kazanan öğretmen ve okul müdürlerini tebrik etti, başarılarının devamını diledi.

Yorumlar (0)
7
açık
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı