eTwinning projesi yapan eTwinner öğretmenler bir araya geldi.

Hendek ilçesinden Yenimahalle Anaokulu öğretmenleride katıldı...

EĞİTİM 28.03.2021, 21:21 28.03.2021, 21:25
eTwinning projesi yapan eTwinner öğretmenler bir araya geldi.
© HENDEK HABER

Türkiye eTwinning Grubu ve Sakarya İl milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından düzenlenen "eTwinning Türkiye Selamlama Etkinliği" nde Sakarya ilindeki eTwinning projesi yapan eTwinner öğretmenler bir araya geldi. 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi ve Sakarya eTwinning Koordinatörü Nazmiye KIYAK'ın başında bulunduğu etkinlikte; Serdivan Kırantepe'den yamaç paraşütü yapan kişiler önce Türk Bayrağını daha sonra eTwinning SAKARYA yazılı bayrağı açtılar,  eTwinning bayrağı açıldığı anda ellerinde balonlar olan öğretmenler balonları gökyüzüne bıraktılar ve gökyüzüne bakarak el salladılar. Aşağıda bekleyen öğretmenlerin ve balonların görüntüsü ve paraşütle açılan bayrağın görüntüsü yazı okunacak şekilde alındı. Sakarya' nın gökyüzünden görüntüleri de çekildi ve video çekimi yapıldı.

eTwinning projesi yapan eTwinner öğretmenler bir araya geldi.

Yapılan bu eğlenceli ve tanıtıcı etkinlikte İlimizdeki Eğitim Kurumlarında eTwinning projesi yürüten eTwinner öğretmenler; yürüttükleri projelerini, getirdikleri afiş vb. tanıtım materyalleriyle tanıttılar. 

Hendek ilçesinden Yenimahalle Anaokulu öğretmenleri: Semra Boz, Emine Açıklık Ve Emine Demirci okulda uyguladıkları "Dönüşen Matematik", "Öğretmenim Yazıyor, Ailem okuyor", "Pandemi Dönemi Minik eller Çevrimiçi" isimli 3 farklı projeyi, hazırladıkları afişlerle tanıttılar. 

Yorumlar (0)
5
kapalı