Deprem Eğitimi ve konferans düzenlendi

Topluma Hizmet çerçevesinde  1- 7 Mart Deprem Haftası olması nedeniyle Eğitim Fakültesi Matematik Eğitimi Anabilim Dalı öğrencilerine Deprem Eğitimi ve konferans düzenlendi.

EĞİTİM 12.03.2018, 01:04
Deprem Eğitimi ve konferans düzenlendi

Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Matematik Eğitimi Anabilim Dalından Doç. Dr. Melek MASAL ve Sakarya Üniversitesi Matematik Eğitimi Anabilim Dalı öğrencilerinden Sn. Engin GÜLBETEKİN Topluma Hizmet çerçevesinde  1- 7 Mart Deprem Haftası olması dolayısıyla düzenlenen programa Türkiye Radyo Amatörler Cemiyet i TRAC ve ekipi haberleşme konusunda ve  Sakarya Afet Biliçlendirme ve Afete Hazırlama derneği S.A.B.A.H.  Deprem Eğitimi üzerinde  konferans düzenlenmiştir. 

Haberleşme ve  telsiz eğitimi konusunu TRAC Haberleşme Komite Başkanı  Sn. Mehmet TURALIOĞLU tarafından verildi.

Deprem eğitimi de S.A.B.A.H  derneği başkanı  Sn. İlhan DURGUT  ve ekibi tarafından verildi

Konferansa Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs KARAHAN,  Matemat. ik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı  Doç. Dr. Melek MASAL,  Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlileri ve Sakarya Üniversitesi öğrencileri katıldı

Eğitim sonundan plaketleri verilmek üzere  ; 

Dekan Prof. Dr. Firdevs KARAHAN S.A.B.A.H.  ekibi  adına Sn. İlhan DURGUT’a  plaketlerini takdim etmiştir. 

Matematik Eğİtimi Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Melek MASAL TRAC   ekibi adına Sn. Mehmet TURALIOĞLU’na  plaketlerini takdim etmiştir.  Ardında da Kampüs içerisinde bahçede düzenlenen  bir oyun ile  son bulmuştur. 
 

Yorumlar (0)
6
kapalı
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı