24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Hendek'te 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

EĞİTİM 25.11.2017, 10:17
24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.


İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sabri DOĞAN tarafından  Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan program Rasim Paşa Kültür Merkezi'nde Mustafa Asım İlkokulu tarafından düzenlenen program ile devam edildi. Törene Hendek Kaymakam Vekili Sayın Ömer KALAYLI, Belediye Başkan Vekili Sayın Sinan BAYLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sabri DOĞAN, daire amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.  Mesleğe yeni başlayan aday öğretmenler adına Necip Fazıl EŞ  konuşma yaptı.

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Kaymakam Bey birer konuşma yaptılar. Okunanan şiir ve yapılan gösterilerden sonra Emekli olan öğretmenlerimize Hizmet Şeref Belgeleri verildi. Ayrıca 90 aday  öğretmenimizde yaptıkları yeminin ardından asaleten göreve başladı.

Tören sonunda hafta boyunca yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri DOĞAN,  Ziya Gökalp Ortaokulu’na geçerek öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladılar. Okulda okul aile birliği ve öğretmenlerle toplantı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü okul sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. 
 
Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı