Yeni bir içmesuyu deposu

Ferizli ve Kaynarca’ya bağlı 11 mahalle için yeni bir içmesuyu deposu inşa edildiğini açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Projemiz ile mahallelerimizin yüksek kesimlerindeki su yetmezliğine ve kış aylarında yaşanan bulanıklık sorununa kesin çözüm getirmiş olacağız.

Büyükşehir Belediyesi 25.02.2015, 09:36 25.02.2015, 09:38
Yeni bir içmesuyu deposu
11 Mahalleye Daha Bol ve Berrak İçmesuyu


Ferizli ve Kaynarca’ya bağlı 11 mahalle için yeni bir içmesuyu deposu inşa edildiğini açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Projemiz ile mahallelerimizin yüksek kesimlerindeki su yetmezliğine ve kış aylarında yaşanan bulanıklık sorununa kesin çözüm getirmiş olacağız. Şehrimize ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Ferizli ve Kaynarca ilçelerindeki 11 mahallenin yararlanması için başlatılan Bakırlı depo yapım çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Rüstem Keleş, “Kaynarca’nın Bakırlı Mahallesinde 500 metreküplük depo yapım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Projemizi kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

500 metreküplük depo


Hayata geçirilen çalışmadan Ferizli ve Kaynarca ilçelerindeki 11 mahallenin faydalanacağını da açıklamalarına ekleyen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Depomuz, Ferizli’nin Konuklu, Nalköy, Bakırlı, Ağacık, Kusca, Ceylandere, Sarıahmetler ve Doğancı, Kaynarca’nın ise Gürpınar, Büyükyanık ve Yeşilova Mahallelerine içmesuyu ulaştıracak. Projemiz ile mahallelerimizin yüksek kesimlerindeki su yetmezliğine ve kış aylarında yaşanan bulanıklık sorununa kesin çözüm getirmiş olacağız. Şehrimize ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
2
parçalı bulutlu