Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Aslen Pazarcık köyünden olup İlçemiz Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Merhum İlyas Tora’nın eşi, Pazarcık köyü muhtarı Kemal Beslan, Nizamettin, Kemalettin ve Alaattin Tora’nın annesi, vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Rasimpaşa Mahallesi Eseler Küba Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Kahraman Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Bayraktepe Mahallesi kuzen mobilya ilerisi

Hendek Servetiye Mahallesinden

Servetiye Mahallesinden Merhum İsmail Levent’in oğlu, Recep, Şaban, Muzaffer ve Yaşar Levent’in abisi, Yaşar, Murat ve Metin Levent’in babası, eski Servetiye Muhtarı Ali Levent vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Servetiye Mahallesi Medine Camisinde kılınacak Öğle namazına müteakip Servetiye Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Yarıca Mahallesi

Azaguipa Hakki ve Merhum Tapsipha Mürvet Hanimin oğlu Acipha Suat Azak in esi Merhum. Yüksel, Ayhan, Serpil ve Reyhan'ın ağabeyleri Kadir, Numan ve Merhum Özlem Azak in Babaları Ilhan Azak vefat etmiştir. Cenazesi 14 Şubat Salı öğlen namazına müteakip ayni koyde defin edilecektir.


Hendek Yarıca Mahallesinden ,  Bayraktepe Mahallesinden , Servetiye Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.