Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Yeşilvadi Mahallesinden Mustafa, Mehmet ve Sezai Yeşil’in abisi, Reşat, Şaban ve Muharrem Yeşil’in babası, Hüseyin Altmış, Mehmet Varlıca, Yaşar Görücü, Hidayet Siner ve İzzet Bıçakçının kayınbiraderi, Enver Yeşil vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesi caminde kılınacak Cuma Namazına müteakip Yeşilvadi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Aksu Mahallesinden

Aksu Mahallesinden Ali Hikmet, Hasan ve Hüseyin Borazancı’nın babası, merhum Muhammet, Ahmet ve Mustafa Borazancı’nın abisi, Yakup, Rafet ve Talip Borazancı’nın amcası, Fikri Borazancı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aksu Mahallesi Caminde kılınacak Cuma Namazına müteakip Aksu Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Akçayır Mahallesinden

Aslen Akçayır Mahallesinden olup Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden Ömer Yılmazın oğlu, Fahrettin, Merhum Hayrettin ve Osman Yılmaz’ın kardeşi, Süleyman, Yasin ve Tahsin Yılmazın amcası, Buğra Yılmazın dedesi, merhum Ömer ve Tamer Yılmazın babası, Nurettin Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni caminde kılınacak Cuma Namazına müteakip ilçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.