Bin Çeşit Yapı Market

Hendek'te meydana gelen asayiş olayları

Hendek ilçesinde meydana gelen, asayiş olayları.

Hendek'te meydana gelen asayiş olayları
Taksirle Yaralama

Sakarya / Hendek - Yeşilyurt mahallesinde 23 Haziran 2016 Perşembe günü saat 09.20 sıralarında; Ö.A. (1976 d.lu/E) kullandığı araç ile kanala düşmesi sonucu meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma olayla ilgili tahkikata başlamıştır.

İş Kazası

Olay Özeti: 23.06.2016 günü Müşteki E.K. isimli şahıs çalışmış olduğu işyerinde testerenin elinden kayması sonucu parmağından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Şüpheli Ölüm

Olay Özeti: 24.06.2016 günü Huzurevinde kalan 1937 doğumlu Maktül S.D. isimli erkek şahsın EXS olduğunun bildirilmesi üzerine C.Savcısına bilgi verilmiş, C.Savcısı ile birlikte Nöb. adli tabibin ilk incelemesinin ardından Maktül S.D. kesin ölüm nedeninin tespiti amacıyla Adli Tıp Kurumuna sekv edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 25.06.2016 günü Müşteki A.A isimli şahıs kızı E.A.'nın evin balkon duvarından yere düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek kızının tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Yasadışı Ekim

Sakarya / Hendek - Çobanyatak mahallesinde 23 Haziran 2016 Perşembe günü saat   16.10 sıralarında; T.D. (1979 d.lu/E)’nin kendisine ait evinin devamında bulunan ormanlık alanda Kenevir bitkisi yetiştirdiği tespit edilerek bahse konu arazide yapılan aramada boyları üç metre olan (3160) kök Kenevir bitkisi ve yedi (7) Kğ kökünden sökülerek kurutulmaya bırakılmış kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

İş Kazası

Olay Özeti: 24.06.2016 günü Müşteki F.Ö. isimli şahıs bulaşıkhanede çalıştığı esnada ayağının kayması sonucu yere düşerek yaralandığını, hastaneye giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş,     konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 23:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER