Hendek İlçesinde meydana gelen asayiş olayları…

İlçemiz Hendek de meydana gelen güncel asayiş olaylarında iş kazaları hızla yükselişini sürdürürken, kayıp eşya ve taksirli trafik olayları peşinden gelmektedir.

Asayiş 18.12.2020, 15:32
Hendek İlçesinde meydana gelen asayiş olayları…
© HENDEK HABER

İŞ KAZASI ( 2 OLAY )

Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında, 15 Aralık 2020 Salı günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 16 Aralık 2020 Çarşamba günü saat:12.30 sıralarında, P. İsimli iş yerinde çalışan İ.K.(1999’d.lu/E) karnını çalıştığı makinaya vurması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI ( 2 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 17 Aralık 2020 Perşembe günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

KAYIP EŞYA

15.12.2020 günü Müşteki C.S.(E.1972) isimli şahıs Sarıdede Mah. Naim Süleymanoğlu Caddesi üzerinde Redmi Not 8 marka cep telefonunu kaybettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

TAKSİRLE YARALAMA

15.12.2020 günü saat 11:30 sıralarında İlçemiz Başpınar Mahallesi Prof.Ayhan Kızıl Caddesi üzerinde sevk ve idaresi E.B. isimli şahsa ait 06 EV** plaka sayılı araç ile seyir halinde bulunduğu sırada sürücünün direksiyon hâkimiyetin kaybetmesi sonucu kaldırıma ve akabinde aydınlatma direğine çarpması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

KAYIP EŞYA

15.12.2020 Günü saat 13:00 sıralarında Polis Merkezimize gelerek müracaatta bulunan N.K. isimli şahıs saat 11:20 sıralarında Hendek Y** K** Bankası Şubesinde işlem yaptığını, bankadan çıktıktan yaklaşık 10 dakika sonra kol çantasının içinde bulunan küçük el cüzdanının yerinde olmadığını farkettiğini,  konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

Yorumlar (0)
23
kapalı