Hendek ilçesinde meydana gelen asayiş olayları

Hendek İlçesinde ve Çevre mahallerinde meydana gelen , Kişiye karşı suçlar, mala karşı işlenen suçlar ve iş kazalarına yönelik işlenen suçların kayda alındığı asayiş bülteni. Trafik Güvenliğini Tehlikeye sokmak, hakaret, iş kazası , kayıp şahıs, taksirli yaralama olaylarının yer aldığı hendek asayiş bülteni.

Asayiş 03.05.2020, 02:10
Hendek ilçesinde meydana gelen asayiş olayları

HAKARET

20.04.2020 günü meydana gelen olayla ilgili polis merkezine gelerek müracaat eden Müşteki A.M.K. ifadesinde, kendisine facebook üzerinden hakaret eden M.T. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

21.04.2020 günü saat:21:00 sıralarında Yeni Mahalle Yeni Hastane yolu üzerinde maddi hasarlı trafik kazasına karışan K.D.'in 1.03 promil alkollü olduğu tespit edilmesi üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır. 

KAYIP ŞAHIS

21.04.2020 günü Polis Merkezine müracaatta bulunan F.B. isimli şahsın beyanında kız kardeşi olan S.B. isimli bayanın uzaktan akrabaları olan S.B. tarafından zorla kaçırıldığından şüphelendikleri kız kardeşi olan S.B.'ın bulunmasını istediğini beyan etmiştir. Konu hakkında tahkikata başlanmıştır.

TAKSİRLE YARALAMA

21.04.2020 günü D.S.'ın sevk ve idaresindeki 54 DZ ** plaka sayılı araç ile yaya F.B.'a çarpması neticesinde yaralamalı trafik kazası meydana gelmiştir. Müşteki F.B. davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

TAKSİRLE YARALAMA

27.04.2020  günü saat 12:50 sıralarında Y.A.'ın sevk ve idaresindeki 54 BJ ** plaka sayılı araç ile E.M.'in sevk ve idaresindeki 54 SC ** plaka sayılı motosikletin çarpışması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiştir.  Kazada şahıslar hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

İŞ KAZASI ( 9 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 29 Nisan 2020 Çarşamba günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (9) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

Yorumlar (0)
19
kapalı