banner194

Hendek'te Bugün Defnedilecek Cenaze Haberleri. 31.05.2015

Hendek ve çevre mahallelerde ki vatandaşların ailelerine sabır ve baş sağlığı dileriz

Hendek'te Bugün Defnedilecek Cenaze Haberleri. 31.05.2015
 NÜFREN BEYLİCE KÖYÜNDEN
AKOZBA Cafer PAKIN  kayınvalidesi Resmiye ÖZDENİZ vefat etmiştir. cenazesi Bugün nüfren Beylice camisinde kılınacak öğle namazına müteakip Nüfren aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat:12:15de Büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

KAZİMİYE MAHALESİNDEN 

Tekelden emekli merhum Salih KARABACA'ĞIN oğlu merhum Recep KARABACA'ĞIN  kardeşi İlker KARABACA'ĞIN  amcası Cem KARABACA'ĞIN  babası İsmail KARABACAK vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün öğle namazına müteakip kazimiye mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat:12:30da Büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.


YAZLIK MAHALLESİNDEN

Merhum  Mehmet ÖNALIN  oğlu merhum Ahmet ve merhum Kemal ÖNALIN kardeşi Levent ÖNALIN  amcası Burak ve Bora ÖNALIN babaları Rıza Önal vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazına müteakip Yazlık  Mahallesi Levent ÖNALIN hanesinden alınarak Kazimiye Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2015, 15:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
MİSAFİR
MİSAFİR - 5 yıl Önce

çok değerli site yöneticisi arkadaş,sitenizi hergün takip eden bir okurunuz olarak,bu cenaze heberlerini yazan arkadaşınıza lütfen imla kuralları hakkında bir eğitim vermenizi önemle belirtmek istiyorum.isimlerden sonraki ayırma kurallarına uymaması son derece kötü gözükmekte.saygılarıma,

Editör
Editör @MİSAFİR - 5 yıl Önce

evet haklısınız ilan anons sisteminden geldiğinden ötürü bir çok imla kuralları atlanarak gelmektedir. zaman zaman soy isimlerine gelen ekler kesme işaretiyle ayrılmakta zaman zaman ise ayrılmadan verilmektedir. bu hususa dikkat edilecektir. düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz

SIRADAKİ HABER