Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 04.04.2019

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 04.04.2019, 10:29
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 04.04.2019

Aslen Dededüzü köyünden

İlçemiz Rasimpaşa mahallesinde ikamet eden, merhum Mehmet ÜNER’İN oğlu, Mustafa, Fahri, Musa, Hasan, Bilal ve Ali ÜNER’İN abileri, Zekeriya ÜNER’İN babası, Ahmet ÜNER vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Dededüzü köyünde kılınacak öğlen namazına müteakip Dededüzü köyü aile kabristanlığına defin edilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:30 da ilçemiz terminalinden araç kaldırılacaktır.

Kemaliye mahallesinden

Merhum Mesut TAZİM’İN oğlu, Talip TAZİM’İN yeğeni, merhum Nuh TAZİM’İN kardeşi, Mustafa ŞİMŞEK’İN kayınpederi, Uğur TAZİM’İN babası, Erdem TAZİM vefat etmiştir. Cenazesi bu gün merkez büyük camide kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Hendek Uzuncaorman mahallesinden,

Merhum Emir TAPŞIN’ın oğlu Ali, Elif ve Esra TAPŞIN’ın babaları Atilla TAPŞIN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Uzuncaorman Mahallesinde kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Uzuncaorman Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

SELAM TÖREN 0532 556 36 11 

Yorumlar (0)
29
açık