Bugün Hendek'te Vefat Edenler 06 - 01 - 2021

Hendek Çamlıca Mahallesinden , Bayraktepe Mahallesinde bugün vefat eden bireylerin  yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 06.01.2021, 10:12 06.01.2021, 13:39
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 06 - 01 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Yeni Mahallede

Aslen Muşlu olup Yeni Mahallede ikamet eden Abdullah ve Yaşar Yıldırım, Murat ve Bülent Cesur’un babaları, Faruk ve Zeki Karamaz’ın eniştesi, zeki Cesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 13:30’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Çamlıca Mahallesinden

Çamlıca Mahallesinden Merhum Şükrü Balcı'nın oğlu, Merhum Mustafa ve Seyfettin Balcı'nın kardeşi, Yılmaz, Hasan ve Belediye Personeli Ali Balcı'nın babası, Beyhan ve Mehmet Balcı'nın yeğeni, Rüstem Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'de Çamlıca Erenler Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Erenler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Aslen Pazarcık Köyünden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden İdris Kılıç’ın eşi, Ekrem, Mehmet, Hikmet ve Abidin Kılıç’ın anneleri, Sebahattin ve İlyas Kılıç’ın yengeleri, Fatma Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 12,00 ‘de Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Çamlıca Mahallesinden , Bayraktepe Mahallesinde bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.
 

Yorumlar (0)
14
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı