Bugün Hendek'te Vefat Edenler 05.12.2020

Hendek Kalayık Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 06.12.2020, 10:18 07.12.2020, 10:26
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 05.12.2020
© HENDEK HABER

Hendek Uzuncaorman Mahallesinden

Uzuncaorman Mahallesinden Gençağa, Cemil ve Haydar Ateş’in ağabeyi, Kahraman, Muhlis, Recep ve Çağlayan camii imamı Hamza Ateş’in babası hacı Murat Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’de Uzuncaorman Mahallesi Aile kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından Uzuncaorman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kalayık Mahallesinden

Aslen Kalayık Mahallesinden olup Nuriye Mahallesinde ikamet eden Merhum Rasim Bir‘in (biripa) oğlu, Lütfü, Ferdi Bir’in ağabeyi, Hendek küçük Sanayi esnaflarından Akın, Aydın ve Ayhan Bir’in babaları, Sedaştan emekli Fikri Bir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Nuriye Mahallesinde Saat 11:15’te kılınacak cenaze namazının ardından Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (2)
Orhan Cavide Öncü 11 ay önce
Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar dilerim
Muammer Mete 11 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun işAllah
3
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı